Přijeďte do kempu za nádhernou přírodou

Malý rodinný autokemp Vás ubytuje ve čtyřlůžkových chatkách, stanech nebo karavanech a případně i pod širým nebem. Přijeďte s rodinou, kamarády či domácími mazlíčky.

Autokemp Kamenec je bezpečným a známým místem pro turisty, kteří se každoročně vracejí objevovat krásy Adršpašsko - Teplických skal, Broumovských stěn či kulturních a společenských akcí  královehradeckého kraje. Našim hlavním cílem je poskytování kvalitního a excelentně zvládnutého zákaznického servisu, návštěvníkům, kteří si přijeli odpočinout na zaslouženou dovolenou a dát tak prostor relaxaci a pocitu, že je o Vás postaráno.

Ubytování v chatkách

K dispozici je 18 čtyřlůžkových chatiček, dohromady
s kapacitou pro 72 osob. Každá chata je vybavena čtyřmi samostatnými lůžky, stolem, židlí, dvěma skříňkami a světlem, zásuvkou. Zásuvky pro stanaře jsou k dispozici ve společném prostoru jídelny a v kuchyňce.

Do přírody s karavanem či obytňákem

I s návštěvníky, kteří preferují vlastní pohodlí si rozumíme
a dokážeme jim poskytnout luxusní stanoviště, i servis. Občanská vybavenost s obchodem, koupalištěm nebo vlakem a to vše do 10 minut pěšky od kempu.  

Pohodové stanování

Pro lidi, kteří vyhledávají dobrodružství a zážitek ze spaní venku, je připraveno zastřešené posezení s kuchyňkou, lednicemi a rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou,  ...

Na ubytování ve stanu není nutná REZERVACE :-)

Pro každého návštěvníka

V autokempu Kamenec se můžete těšit na pohodu, ticho
a klid. Kemp leží v rekreační oblasti přímo nad městem 
a napojuje se tak na turistickou zelenou stezku. V našem kempu se můžete těšit mimo jiné na luxusní sprchy bez žetonů, obětavou obsluhu v kiosku, čistotu a pořádek.